Specjalista ds. Administracji

Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.

Nr ref.: TTAA/03/2024
Obowiązki na stanowisku:
  • Administracyjna obsługa biura wykonawczego
  • Organizowanie delegacji oraz zakwaterowania kontraktorów
  • Nadzór nad szkoleniami oraz uprawnieniami pracowników spółki
  • Wprowadzanie faktur do systemu wewnętrznego oraz ich opisywanie
  • Archiwizacja dokumentacji
  • Współpraca z innymi działami w organizacji
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45C, 02-146 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRK, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 225 470 099,40 zł, NIP: 522-294-67-95, REGON: 142321116 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i CV w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.