Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Miejsce pracy: Koronowo
Numer: StPr/24/0197
OBOWIĄZKI:
Prace biurowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Koronowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Aktywny od: dzisiaj

Archiwista

Pracodawca: Archiwum Państwowe w Białymstoku

ZOBACZ WIĘCEJ

podlaskie / Łomża

Warunki pracy praca administracyjno-biurowa praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy z naturalnym i sztucznym oświetleniem praca wykonywana jest w zabytkowym budynku Oddziału w Łomży przy Al. Legionów 36, który nie jest przystosowany do...

Aktywny od: dzisiaj

Inspektor

Pracodawca: Nadwiślański Oddział Straży Granicznej w Warszawie

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Warunki pracy Praca o charakterze administracyjno–biurowym w systemie 8 godzinnym w siedzibie Oddziału i poza nim. Budynek nie jest przystosowany do poruszania się osób niepełnosprawnych ruchowo (brak obecności wind, pomieszczeń higieniczno–sanitarnych...

Aktywny od: wczoraj

Specjalista / Starszy specjalista w Departamencie Internacjonalizacji Przedsiębiorstw

Pracodawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Główne zadania: Wykonywanie zadań związanych z procesem kontraktowania w szczególności: udział w pracach nad przygotowaniem i aktualizacją aktów prawnych, dokumentów programowych oraz wewnętrznych regulacji PARP; udział w procesie naboru i oceny wniosków o...