Pracownik biurowy - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Miejsce pracy: Krapkowice
Numer: StPr/24/0244
OBOWIĄZKI:
Staż w Krapkowicach w szkole językowej. Obsługa korespondencji i dokumentacji firmowej, prowadzenie rozmów z klientami na temat kursów, współpraca z lektorami anglojęzycznymi, prowadzenie rekrutacji, organizacja zajęć.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office
Uprawnienia: wysoka kultura osobista

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krapkowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach