Asystent do spraw współpracy międzynarodowej

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/24/0817
OBOWIĄZKI:
Realizacja projektów międzynarodowych, tłumaczenie, prowadzenie analiz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Anglistyka, Stosunki Międzynarodowe, Socjologia
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Możliwość wyjazdów zagranicznych (równoważny system czasu pracy)

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie