Pracownik Administracyjny

Firma Klimat Solec poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjnego, która będzie wspierać nasz zespół w codziennych obowiązkach biurowych.

Miejsce pracy: Solec Kujawski
Zadania na stanowisku:
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy działu,
  • współpraca z dostawcami i firmami zewnętrznymi,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie średnie,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • doświadczenie w pracy administracyjnej,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook).
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
W zamian za zaangażowanie w pracę oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów,
  • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,
  • pracę w nowoczesnym środowisku technicznym,
  • profesjonalne narzędzia pracy.