Administrator

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze
Administrator
Miejsce pracy: Kamienna Góra
Numer: StPr/24/0159
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie dokumentacji w zakresie przydzielonych nieruchomości, wspołpraca z jednostami świadczącymi usługi komunalne, kominiarskie, itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kamienna Góra


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Junior Facility Manager

Pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Twój zakres obowiązków Zarządzanie kontraktem w obszarze usług Facility Management (usługi utrzymania czystości, usługi administracyjne) Realizacja założeń budżetu Zarządzanie zespołem Nadzorowanie czynności wynikających z umowy z klientem oraz prac...

Aktywny od: dzisiaj

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - usługi weterynaryjne

Pracodawca: Vetlab Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Katowice, ul. Żeliwna 36

Zakres obowiązków: Przyjmowanie materiału do badań, Wprowadzanie zleceń badań do programu laboratoryjnego, Telefoniczna i osobista obsługa klientów, Zamawianie i przygotowanie przesyłek kurierskich, Prowadzenie spraw biurowych. Wymagania: Wykształcenie wyższe, mile...

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonista / Recepcjonistka z j. angielskim

Pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, ul. Domaniewska

Zakres obowiązków: Bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy Obsługa centrali telefonicznej, skrzynki mailowej, korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej Wsparcie administracyjne Ewidencjonowanie obiegu...