Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Miejsce pracy: Iława
Numer: StPr/24/0527
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Iława

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka ds. administrowania nieruchomościami (k/m)

Pracodawca: ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Twoje zadania Odpowiedzialność za wszystkie zadania administracyjne, takie jak korespondencja, zarządzanie terminami, organizacja biura, zbieranie ofert/ udzielanie zamówień itp. Współpraca z kolegami z różnych działów Komunikacja z firmami zewnętrznymi i...

Bibliotekarz

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie / Kamienna Góra

Praca w bibliotece Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Asystent w dziale zakupów

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

śląskie / Zabrze

zbieranie ofert na zakup materiałów do produkcji, na wyposażenie, urządzenia oraz na wszelkie inne zakupy w firmie, poszukiwanie nowych dostawców surowców / komponentów oraz ich wdrożenie we współpracy z działem Rozwoju harmonogramowanie i prognozowanie dostaw oraz...