Bibliotekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze
Miejsce pracy: Kamienna Góra
Numer: StPr/24/0165
OBOWIĄZKI:
Praca w bibliotece
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kamienna Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik Administracyjny ds. Frachtu Morskiego

Pracodawca: cargo-partner spedycja sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Brwinów

Do Twoich najważniejszych zadań na tym stanowisku należeć będzie: organizacja obrotu dokumentów działu spedycji (kompletowanie, sprawdzanie poprawności i archiwizowanie dokumentów; wystawianie faktur) współpraca z biurami cargo-partner w Polsce i na świecie...

Aktywny od: dzisiaj

Document Controller

Pracodawca: NES Global Talent

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

Obowiązki: stała współpraca wewnętrzna i zewnętrzna z podwykonawcami nadzór nad dokumentacją i korespondencją przedsiębiorstwa zarządzanie dokumentacją i korespondencją przedsiębiorstwa (tworzenie, weryfikacja, archiwizacja) weryfikacja i prowadzenie...

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław