Specjalista ds. administracji

Dołącz do #Unikalnych, jako:
Lokalizacja Warszawa, ul. Annopol
Twój zakres obowiązków
  • Obsługa korespondencji i sekretariatu Spółki,
  • Obsługa telefoniczna i osobista klientów Spółki,
  • Prowadzenie rejestru dokumentów przychodzących i wychodzących firmy,
  • Redagowanie pism służbowych i dokumentów zgodnie ze standardami spółki,
  • Obsługa poczty elektronicznej,
  • Wprowadzanie i dekretowanie faktur do systemu informatycznego,
  • Obsługa spotkań organizowanych w Spółce,
  • Realizacja zamówień materiałów biurowych oraz spożywczych,
  • Organizacja pracy poprzez zbieranie, przeglądanie i przekazywanie do obiegu korespondencji i informacji; Archiwizacja dokumentacji,
  • Wystawianie faktur sprzedażowych.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie co najmniej średnie - mile widziane osoby w trakcie studiów na kierunku administracja, ekonomia lub prawo,
  • Sprawnie posługiwanie się programami pakietu MS Office,
  • Obsługa urządzeń biurowych,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywność,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (C1) – warunek konieczny.
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w biurze przy ul. Annopol w Warszawie
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, darmowe konsultacje z psychologami, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie.
Grupa Unibep to
największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Od lat znajdujemy się w czołówce firm budowlanych na rodzimym rynku. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.