Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach
Miejsce pracy: Ropczyce
Numer: StPr/24/0242
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ropczyce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. administracyjnych - Biuro Rektorskie

Pracodawca: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Główne zadania: Przygotowywanie korespondencji i dokumentów zgodnie z potrzebami Biura Rektorskiego Redagowanie pism, przygotowywanie pism wychodzących Obsługa połączeń telefonicznych, e-maili Zapewnienie właściwego i terminowego obiegu dokumentów Biura...

Aktywny od: dzisiaj

Офіс-менеджер / Office Manager

Pracodawca: Nikola Service

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, Janki

Робота з фіскальною касою, виписування чеків і фактур; Робота з фінансовими, статистичними, аналітичними звітами; Ведення комунікації з клієнтом;...

Aktywny od: dzisiaj

Office Manager

Обовязки: Прийом та видача автомобілів; Продаж послуг автосервісу; Продаж послуг детейлінгу та адміністрування робочих процесів; Підбір запчастин до...