Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/24/0350
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie biura- kontakt z klientem- obsługa urządzeń biurowych- prowadzenie rejestrów- sporządzanie pism- kontrola nad korespondencją- przyjmowanie zleceń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kluczbork


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista / Specjalistka ds. cenników

Pracodawca: Nowy Styl

ZOBACZ WIĘCEJ

podkarpackie / Jasło

Twój zakres obowiązków: pozyskiwanie i przetwarzanie informacji do cenników koordynacja prac nad cennikami w zakresie harmonogramu, wersji językowych, spójności zawartych informacji oraz ich jakości zadania związane z prowadzeniem rejestru błędów w cennikach i...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka Działu Lista Cen

Pracodawca: API Market Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Konstancin-Jeziorna

Twój zakres obowiązków wparcie działu sprzedaży tworzenia promocji handlowych i zarządzanie rabatami wprowadzanie i modyfikowanie cen oraz promocji prowadzenie ewidencji kart produktu dbanie o poprawność danych produktowych w systemie kreowanie i modyfikowanie kart...

Aktywny od: dzisiaj

Młodszy specjalista ds. administracyjno-finansowych

Pracodawca: Urząd Dozoru Technicznego

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Gliwice

Kluczowe obowiązki: Kompleksowa obsługa Sekretariatu/ Biura Obsługi Klienta. Czuwanie nad prawidłowym obiegiem pism. Rejestrowanie spraw w systemach teleinformatycznych. Przyjmowanie i wysyłka korespondencji. Weryfikacja kompletności złożonych dokumentów. Nasze...