Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Miejsce pracy: Różanki
Numer: StPr/24/0457
OBOWIĄZKI:
Obsługa zleceń transportowych, praca przy komputerze, kontakt z klientem (w języku angielskim), kontakt z kierowcami w języku Białoruskim, Rosyjskim.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: białoruski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: komunikatywność,obsługa klienta
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: biegła obsługa MS OFFICE

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Różanki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 643 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim