Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Płoniawy-Bramura
Numer: StPr/24/0212
OBOWIĄZKI:
wypisywanie faktur, przyjmowanie towaru, obsługa korespondencji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Płoniawy-Bramura


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonista / Recepcjonistka

Pracodawca: Medicover Stomatologia

ZOBACZ WIĘCEJ

lubelskie / Lublin, ul. Spokojna 2

Twoje zadania: dbanie o doświadczenia pacjenta rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty, promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i urządzeń biurowych. Dołącz do nas jeśli: lubisz pracę z ludźmi i z...

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik biurowy

Pracodawca: Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Gdańsk, Kokoszki ul. Geodetów 9

Bieżąca obsługa klientów w hurtowni (podstawowe doradztwo, sprzedaż, przyjmowanie zamówień) Poprawne prowadzenie obsługi dokumentacji sprzedażowej Wystawienie korekt Wprowadzanie dokumentów do obiegu Wykonywanie prac administracyjnych związanych ze sprawnym...

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik Biurowy

Pracodawca: Remondis Bydgoszcz SA

ZOBACZ WIĘCEJ

kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

OPIS STANOWISKA: koordynacja prac sekretariatu i kompleksowa jego obsługa, zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi działami w firmie, prowadzenie kalendarza spotkań, odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej...