Asystent kierownika działu serwisowego urządzeń biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/24/0536
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie zleceń napraw; konserwacji urządzeń biurowych i podłaczanie ich do sieci komputerowych. Przyjmowanie zleceń instalacji oraz szkoleń na kasach fiskalnych u klientów. Obsługa programu OPTIMA - wystawianie faktur. Zamawianie towaru. Nadzorowanie aukcji na Allegro. Praca w godz. 7.30-15.30 algorytm.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: informatyka, elektryka lub ogólne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku