Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Ropczyce
Numer: StPr/24/0836
OBOWIĄZKI:
zgodnie z ustalonym programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ropczyce


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka Biura Budowy (praca dla studentów)

Pracodawca: ALTOR Sp. z o. o.

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

Organizacja pracy sekretariatu budowy, obsługa bieżących spraw biurowych Dbanie o prawidłowy przebieg korespondencji wychodzącej i przychodzącej Obsługa poczty elektronicznej biura Kompleksowe zarządzanie obiegiem dokumentów Przygotowywanie dokumentów, prezentacji,...

Aktywny od: wczoraj

Technik prac biurowych

Pracodawca: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Krzeszowice

-sporządzanie korespondencji biurowej,-tworzenie danych,-obsługa programów biurowych oraz urządzeń biurowych,-sporządzanie wykazów akt,porządkowanie i przechowywanie akt,-organizowanie pracy biurowej, dołączanie akt i dokumentów,-przygotowanie akt, obsługa...

Aktywny od: wczoraj

Technik prac biurowych

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Grójec

wg programu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący Wymagania inne: