Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/24/0760
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się ze strukturą sądu, wysyłanie korespondencji do stron, segregowanie potwierdzeń odbioru, dołączanie korespondencji do akt sprawy, wykonywanie zarządzeń sędziego, przygotowywanie akt do archiwizacji, wykonywanie bieżących czynności zleconych przez opiekuna stażu pracy, obsługa urządzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wieliczka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce