Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/24/0205
OBOWIĄZKI:
wg.programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: obsługa komputera


Wymagania inne:

Windows i oakiet MS Office

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista / Specjalistka w Wydziale ds. Współpracy z Podmiotami Kolejowymi

Pracodawca: Polskie Koleje Państwowe S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny(-a) m.in. za: Prowadzenie spraw związanych z wykonywaniem praw i obowiązków PKP S.A. wynikających z zawierania umów najmu i dzierżawy nieruchomości z podmiotami kolejowymi - realizacji tych umów, Współpraca z właściwymi...

Aktywny od: dzisiaj

Naczelnik / Naczelniczka Wydziału ds. Administracyjno-Organizacyjnych

Pracodawca: Polskie Koleje Państwowe S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Zakres czynności: prowadzenie ewidencji sprzętu i aparatury medycznej organizacja i prowadzenie obsługi kancelaryjnej, administracyjno-gospodarczej, technicznej oraz gości Oddziału organizacja i prowadzenie zaopatrzenia materiałowo-technicznego w Oddziale przygotowanie...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent Kupca

Pracodawca: Tatuum

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

Co będzie należało do Twoich obowiązków: ewidencja wzorów kolekcyjnych i produkcyjnych wysyłanie komentarzy produktowych do dostawców wysyłanie niezbędnych informacji do zrealizowania dodatków produkcyjnych przygotowywanie i ewidencja dokumentacji produktowej...