Technik prac biurowych (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Rykach
Miejsce pracy: Ryki
Numer: StPr/24/0231
OBOWIĄZKI:
Praca biurowa w sekretariacie
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ryki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonistka

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Rowy

zgodnie ze stanowiskiem. godz. pracy 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: wykształcenie średnie, obsługa komputera, mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku, mile widziana znajomość j. obcych

Pracownik biurowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej

małopolskie / Budzów

Pracownik biurowy Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

śląskie / Węgierska Górka

obsługa korespondencji, przygotowywanie raportów i sprawozdań, porządkowanie oraz Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany Wymagania inne: