Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/24/0844
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń techniki biurowej, archiwizacja dokumentów, sporzadzanie tabeli w programie Excel. Sporządzanie pism i innych dokumentów przy wykorzystaniu programów komputerowych. Przygotowanie projektów pism procesowych, protokołów oględzin rzeczy, sporzadzanie raportów i zestawień. Staż w Szóstym Dziale Dochodzeniowo-Śledczym Izby Administracji Skarbowej w Nowym Sączu w godz. 7.00-15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: technik ekonomista

Wymagania inne:

znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office, Word, Excel, uczciwość, skrupulatność, praca wykonywana w budynku bez windy na 2 piętrze

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego