Specjalista / Specjalistka ds. administracji

Dla naszego klienta, w chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Olsztyn
Obowiązki:
  • kontrola uprawnień pracowników (certyfikaty, kompetencje etc.)
  • planowanie prac i organizacja ruchu
  • prowadzenie rejestrów
  • udział w naradach
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy
  • znajomość konceptu pozwoleń na pracę
  • znajomość podstaw prowadzenia prac zgodnie z Ustawą Prawa Energetycznego oraz Rozporządzeniem w sprawie BHP przy urządzeniach energetycznych
  • znajomość procedury LOTO
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
Mile widziane:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w mechanice/elektryce
Oferujemy:
  • pracę przy prestiżowym projekcie
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szeroki pakiet benefitów
  • niezbędne narzędzia pracy