Specjalista / Specjalistka ds. Administracji

Ogłoszenie numer: 8921884, z dnia 2024-04-18

Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w przeszło 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie rozpoczęła swoją działalność z końcem roku 2009. Jako swój cel postawiła sobie prowadzenie działalności dobroczynnej – więcej https://www.adra.pl/

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Realizacja, monitoring nad zaopatrzeniem w Fundacji (zarządzanie zamówieniami, dostawami);
  • Współpraca i kontakt z zespołem Fundacji w celu wsparcia, w codziennych operacjach administracyjnych;
  • Dbałość o funkcjonowanie biura zgodnie z zasadami i procedurami obwiązującymi w organizacji;
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, dostawcami i kontrahentami;
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentacji i sprawozdawczość w zakresie zleconym przez przełożonych;
  • Doskonalenie i rozwijanie procedur za obszaru administracji;
  • Kompleksowa obsługa korespondencji firmowej, urzędowej;
  • Planowanie, organizacja, wsparcie spotkań, konferencji, szkoleń;
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji, przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, rozporządzeń RODO oraz zasad z zakresu Safeguarding i BHP;
  • Wykonywanie poleceń służbowych zleconych przez przełożonego;
  • Obsługa urządzeń biurowych.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Znajomość języka angielskiego - będzie dodatkowym atutem;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Dokładność, sumienność, samodzielność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
  • Biegła znajomość obsługi komputera, pakietu Office i urządzeń biurowych.

Oferujemy

  • Umowę w zależności od preferencji Kandydata/Kandydatki;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, otwartość na inicjatywy;
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer służbowy, telefon)
  • Pakiet well-being (dofinansowanie karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa);
  • Kursy, szkolenia;
  • Spotkania integracyjne.