Specjalista ds. administracji

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1959
OBOWIĄZKI:
wg. zał.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

wg. zał.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Samodzielny referent / Samodzielna referentka ds. administracyjnych

Pracodawca: Politechnika Wrocławska

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę administracyjną związaną z prowadzeniem postępowań w sprawie nadania i nostryfikacji stopni i tytułów naukowych oraz z rozliczeniem pensum pracowników Wydziału. Zakres...

Asystent / Asystentka ds. Administracyjnych w sekretariacie medycznym

Pracodawca: ALAB laboratoria Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, ul. Zawodzie 22

Opis stanowiska: wyjaśnianie ewentualnych niezgodności współpraca z punktami pobrań i laboratoriami Grupy ALAB prowadzenie prac administracyjnych związanych z obsługą laboratorium kontakt z podwykonawcami Wymagania: wykształcenie min. wyższe I stopnia doświadczenie...

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik Administracyjno -Biurowy

Pracodawca: MOJ S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

opolskie / Osowiec, k-Opola

obsługa sekretariatu, obsługa kasy przygotowywanie dokumentów (umów, harmonogramów, ewidencji, zaświadczeń) na potrzeby firmy, czuwanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej archiwizacja dokumentów bieżące...