Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Sekretarka
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/24/0771
OBOWIĄZKI:
Obsługa sekretariatu oraz dziennika podawczego, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie terminarza spotkań, archiwizacja dokumentów,sporządzanie pism oraz innych dokumentów, uzupełnianie dokumentacji, wprowadzanie danych do systemów komputerowych, obsługa EZD.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie wyższe, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Wieliczka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce