Recepcjonista

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Krzeszowice
Numer: StPr/2024-09-25/2435
OBOWIĄZKI:
-zapoznanie z obowiązujacym regulaminem pracy lub innymi dokumentami oboeiązującymi w miejscu odbywania stażu.-szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracyoraz przepisów przeciwpożarowych.-zapoznanie z zakresem zadań do realizacji na stanowisku pracy (instruktaż stanowiskowy).-bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy.-udzielanie odpowiedzi dla odwiedzających na temat firmy i jej usług-kierowanie petentów do ich miejsca przeznaczenia.-sortowanie i rozdawanie poczty.-odbieranie połączeń telefonicznych.-wydawanie przepustek.-obserwowanie i zgłasznie wszelkich nietypowych lub podejrzanych osób lub zachowań przełożonemu.-obsługa centrali telefonicznej i poczty elektronicznej, łączenie rozmów.-ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej.-współpraca z kurierami.-zapewnianie właściwego obiegu dokumentów recepcji.-bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych.-organizacja obsługi spotkań i konferencji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, pilność, obowiązkowość, punktualność.

Miejsce pracy:

Krzeszowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego