Recepcjonista / Recepcjonistka z j. angielskim

People make places
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Postępu

O nas

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com

Zakres obowiązków:
  • Bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych zgodnie z procedurami wewnętrznymi
  • Dbanie o wizerunek firmy: estetykę stanowiska recepcji, sal konferencyjnych, przestrzeni wspólnych
  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Współpraca z kurierami, przygotowywanie przesyłek wychodzących
  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w biurze, prowadzenie ewidencji przesyłek firmowych
  • Bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych
  • Współpraca z zarządcami budynku, serwisem technicznym, ochroną, serwisem porządkowym
  • Sporządzanie zamówień artykułów biurowych, artykułów spożywczych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania biur
  • Wydawanie oraz prowadzenie rejestru kart dostępu do biura
  • Organizacja i kontrola obiegu kluczy do aut służbowych pracowników
  • Bieżąca obsługa urządzeń będących na wyposażeniu Recepcji
  • Inne zadania zlecone przez Przełożonego niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Recepcji
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, poziom min. B2
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Podzielność uwagi
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
Oferujemy:
  • Pracę w zróżnicowanym zespole, w którym są osoby o różnym wieku, różnej płci i z niepełnosprawnościami
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00, 10:00-18:00
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Zdobycie doświadczenia oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy