Pracownik ds. umów na działania informacyjne i promujące

Jesteśmy zarządcą krajowej infrastruktury kolejowej i jedną z największych polskich firm, łączącą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, prowadzimy ruch pociągów oraz tworzymy rozkłady jazdy. Budujemy, modernizujemy i utrzymujemy całą infrastrukturę kolejową. Wszystko z szacunkiem dla natury!

Centrala Spółki poszukuje osób na stanowisko:
Stanowisko ds. umów na działania informacyjne i promujące
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: WZ/IIP/74/03/24
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • weryfikowanie w zakresie formalno-finansowym protokołów odbioru usług wykonywanych w ramach umów na działania informacyjne i promujące dla projektów inwestycyjnych,
  • weryfikacja dokumentacji przetargowej dotyczącej projektów inwestycyjnych,
  • weryfikacja raportów z wykonania umów na działania informacyjne i promujące dla projektów inwestycyjnych pod kątem formalno-finansowym,
  • przygotowywanie aneksów do umów na działania informacyjne i promujące dla projektów inwestycyjnych,
  • przygotowywanie i przekazywanie dokumentacji związanej z kontrolami realizowanych projektów inwestycyjnych w zakresie dotyczącym prowadzonych działań informacyjnych i promujących,
  • opracowywanie Opisu Przedmiotu Zamówienia na działania informacyjne i promujące dla projektów inwestycyjnych w zakresie formalno-finansowym,
  • rozliczanie umów na działania informacyjne i promujące projekty inwestycyjne.
Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie wyższe na kierunku ekonomia, administracja lub finanse,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy w administracji,
  • doświadczenie w koordynowaniu realizacji umów,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.
Mile widziane:
  • wiedza zawodowa w zakresie funduszy unijnych i zamówień publicznych.
Korzyści
dla Ciebie:
Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych, których podanie nie wynika z przepisów prawa, przez PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą znajdującą się pod adresem: 03-734 Warszawa, ul. Targowa 74, w celu rozpatrzenia mojej kandydatury na potrzeby niniejszej rekrutacji.”

W przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte wraz z powiadomieniem o błędnie złożonej aplikacji i konieczności ponownego złożenia aplikacji z wyrażoną zgodą lub ograniczeniem zakresu danych do wymaganego przepisami prawa. Pełen obowiązek informacyjny administratora danych zostanie wykonany wobec aplikującego w formularzu rekrutacyjnym.
Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.