Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Krajenka
Numer: StPr/24/0216
OBOWIĄZKI:
Według załącznika
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: księgowość, kady, płace, finanse


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krajenka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Staż - technik administracji

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

ZOBACZ WIĘCEJ

opolskie / Opole

pon- pt 7.30-15.30 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: umiejętność pracy pod presją czasu, sporządzanie i przygotowywanie dokumentacji, znajomość obsługi komputera i programu MS WORD, znajomość obsługi urządzeń...

Aktywny od: dzisiaj

Technik prac biurowych (staż)

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

ZOBACZ WIĘCEJ

kujawsko-pomorskie / Grudziądz

zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: staż FEdKP (I) - BeataWymagana biegła obsługa komputera.

Aktywny od: dzisiaj

Technik prac biurowych

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Cieszyn

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: