Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Nowe Miasto Lubawskie
Numer: StPr/24/0315
OBOWIĄZKI:
wg programu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

sumienność, wrażliwość, komunikatywność, odpowiedzialność, zdolności organizacyjne, kreatywność, samodzielność, uczciwość

Miejsce pracy:

Nowe Miasto Lubawskie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. czynności kancelaryjnych w Dziale Organizacyjnym

Pracodawca: Centrum Nauki Kopernik

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, Powiśle

Zakres obowiązków Wspieranie wszystkich pracowników w instytucji w wykonywaniu ich zadań w zakresie prowadzenia dokumentacji i spraw w systemie EZD RP oraz systemie tradycyjnym papierowym, przygotowywanie bieżących raportów dotyczących nieprawidłowości w gromadzeniu...

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. szkoleń

Pracodawca: FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH

ZOBACZ WIĘCEJ

lubelskie / Lublin

Praca przy realizacji projektów szkoleniowych Tworzenie i przygotowywanie ofert szkoleniowych i przetargowych Prowadzenie dokumentacji biurowej i szkoleniowej Przygotowywanie harmonogramów zajęć dla realizowanych szkoleń Organizacja i kompleksowa obsługa logistyczna...

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Pracodawca: Elis Textile Service Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Nowy Tuchom

Zadania Wspieranie osób zarządzających sprzedażą w przygotowywaniu raportów i analiz, Opracowywanie i administrowanie raportami w MS Power BI, Opracowywanie i administrowanie raportami w CRM, Administrowanie konkursami sprzedażowymi (konkursy grupowe i lokalne),...