Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Czeladź
Numer: StPr/24/0410
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP , ppoż.szkolenie stanowiskoweobsługa komputera i narzędzi biurowychpomoc w prowadzeniu dokumentów administracyjno-biurowychczuwanie nad prawidłowym obiegiem dokumentówarchiwizowanie dokumentacjiprzygotowanie pism i korespondencji firmowejpraca w terenie w rejonie osiedlapn 7-16wt-czw 7-15pt 7-14FP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Czeladź

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie