Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem
Miejsce pracy: Czyżew
Numer: StPr/24/0197
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Czyżew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonistka/Recepcjonista

Pracodawca: ManpowerGroup

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Zadania: Obsługa kurierów – paczki przychodzące i wychodzące Obsługa poczty przychodzącej, wychodzącej Czyszczenie i konserwacja ekspresów Zakupy biurowo-spożywcze Zgłaszanie awarii, usterek Rejestrowanie faktur i korekt Obsługa telefoniczna Dystrybucja gazet i...

Aktywny od: dzisiaj

Asystentka Sekretariatu / Biura Wydziału Logistyki

Pracodawca: Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, ul. Włościańska 52

Miejsce pracy: Miejskie Zakłady Autobusowe sp. z o.o., ul. Włościańska 52, Warszawa Wymagania stawiane kandydatom: wykształcenie średnie, mile widziane wyższe (kierunek: administracja, zarządzanie) bardzo dobra znajomość MS Office, w tym Excel i Power Point...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka działu sprzedaży

Pracodawca: Klient portalu Praca.pl

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warka

Budowanie bazy kontrahentów; Podtrzymywanie kontaktów z obecnymi dostawcami; Przyjmowanie zamówień od handlowców; Tworzenie planów załadunkowych; Kompleksowa obsługa zamówień; Współpraca z działem zakupów; Monitorowanie zamówień na owoce i opakowania; Stała...