Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Numer: StPr/24/0101
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Sekretarka

Pracodawca: RESPOL Export - Import Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, Targówek

Wymagania bardzo dobre zdolności organizacyjne samodzielność w działaniu, sumienność i dokładność komunikatywność oraz zaangażowanie, biegła znajomość programów pakietu Office doświadczenie w równoległej koordynacji wielu zadań (praca pod presją czasu),...

Aktywny od: dzisiaj

Inspektor / Główny Specjalista w Departamencie Oceny Projektów i Pomocy Technicznej

Pracodawca: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Stanowisko pracy ds. oceny wniosków o płatność i kontroli ex post Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/ 1 etat - umowa o pracę Oferujemy: Przejrzyste zasady wynagradzania, Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, Pracę w...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka ds. administrowania nieruchomościami (k/m)

Pracodawca: ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Twoje zadania Odpowiedzialność za wszystkie zadania administracyjne, takie jak korespondencja, zarządzanie terminami, organizacja biura, zbieranie ofert/ udzielanie zamówień itp. Współpraca z kolegami z różnych działów Komunikacja z firmami zewnętrznymi i...