Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), Biała
Numer: StPr/24/0445
OBOWIĄZKI:
Praca w biurze: prowadzenie rozmów telefonicznych, organizacja spotkań, przygotowywanie raportów, dokumentów oraz ich segregowanie, obsługa sprzętów biurowych, asystowanie kierownictwu -do realizacji projektu Olefiny III Orlen.Praca w zespole osób posługującym się językiem filipińskim.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: filipiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : 160 godzin miesięcznie

Miejsce pracy:

Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku