Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Płoniawy-Bramura
Numer: StPr/24/0212
OBOWIĄZKI:
wypisywanie faktur, przyjmowanie towaru, obsługa korespondencji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Płoniawy-Bramura


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonista / Recepcjonistka

Pracodawca: Medicover Stomatologia

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, ul. Dzieci Warszawy 27a

Dołącz do nas, jeśli dobrze radzisz sobie ze stresem, a problem jest dla Ciebie wyzwaniem, jesteś samodzielny w działaniu i posiadasz umiejętność podejmowania szybkich decyzji pod wpływem presji czasu, wyróżniasz się inicjatywą i odpowiedzialnością. A...

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista / Specjalistka ds. administracji w dziale eksportu

Pracodawca: Rotenso - Grupa Thermosilesia

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Ruda Śląska

Aplikuj do nas jeśli: jesteś osobą która chce posługiwać się językiem obcym w pracy; znasz bardzo dobrze język angielski ; jesteś nastawi ony/a zadaniow o ; masz umiejętności budowania relacji z istniejącymi klientami ; jesteś pracowit y/a , sumienn y/a,...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent Dyrektora Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej

Pracodawca: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, Żoliborz

Współudział w planowaniu i przygotowywaniu pracy Dyrektora Instytutu oraz koordynowanie spraw bieżących; Prowadzenie korespondencji Dyrektora Instytutu oraz obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej zgodnie z dekretacją Dyrektora; Obsługa telefonu, faxu...