Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Numer: StPr/24/0051
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. Administracyjnych TW

Pracodawca: LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Wymagania: Podstawowa znajomość rozliczania czasu pracy oraz prawa pracy Znajomość języka angielskiego min B1/B2 Zdolności organizacyjne Dokładność, obowiązkowość Umiejętność pracy w zespole Umiejętność przygotowywania/sporządzania raportów i analiz...

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonista / Recepcjonistka

Pracodawca: AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, ul. Wolnej Wszechnicy 5

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie realizacja obowiązków wynikających z umów o administrowanie internatami/kwaterami internatowymi w szczególności: bieżący nadzór nad nieruchomością zarządzanie dokumentacją budynku sprawowanie nadzoru nad...

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonistka / Asystentka Zarządu

Pracodawca: Celon Pharma S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15

Opis stanowiska Obsługa centralki telefonicznej (odbieranie i przełączanie telefonów) Przyjmowanie, ewidencja i dystrybucja korespondencji wychodzącej i przychodzącej Współpraca z firmami kurierskimi oraz pocztą Obsługa skrzynki mailowej firmowej Obsługa Gości...