Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/24/0310
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy, przepisami BHP, p.poż., regulaminem pracy, zakładanie akt, skanowanie dokumentów i załączanie ich do spraw, załączenie do akt spraw przychodzącej korespondencji oraz obsługa korespondencji wychodzącej, obsługa poczty elektronicznej i innych portali powiązanych z programem kancelarii komornika, przygotowywanie akt do archiwizacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie. Praca od 7.30 do 15.30. Wymagane dokumenty podczas rozmowy kwalifikacyjnej: CV. Oferta w ramach umowy o zorganizowanie stażu (program EFS+ (II) FEM).

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej