Pracownik biurowy

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/2024-04-04/0786
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z przepisami, regulaminem organizacyjnym pracy:1) zapoznanie z regulaminem pracy.2) Instruktaż stanowiskowy.3)Zapoznanie się z przepisami obowiązującymi u organizatora stażu.II. Obsługa sekretariatu:1) przyjmowanie i podział korespondencji:a) rejestrowanie pism wychodzacych i przychodzących zgodnie z instrukcją kancelaryjną.b) wpisanie pism do książki nadawczej.c) przepisywanie, adresowanie i wysyłanie korespondencji.d)podział korespondencji przychodzacej na odpowiednie komórki organizacyjne,e) przygotowanie korespondencji do wysłania.f)nadawanie i odbiór korespondencji z placówki pocztowej.1) Przestrzeganie obiegu dokumentów( zgodnie z instrukcją kancelaryjną Krajowego Biura Wyborczego)3)Znakowanie pisma zgodnie z zasadami systemu bez dziennikowego.III. Obsługa interesantów:1)Przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im informacji.2) Kierowanie interesantów do odpowiedniego pracownika jednostki.3)odbieranie tekefonów i przekazywanie informacji dzwoniącym.4) kierowanie rozmów do odpowiednich pracowników jednostki.5)Łączenie rozmów wychodzacych6) Wysyłanie i odbieranie faksów.IV. Sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, min sporządzanie róznego rodzaju pism (w tym pism urzędowych)1)Kompletowanie dokumentów.2) obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych ( faksu, kserokopiarki,skanera itp).V. Prowadzenie ewidencji, rejestrów i zestawień:1)Sporzadzanie list obecności.2) Prowadzenie rejestru wyjśc słuzbowych.VI. Archiwizacja dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, znajomośc obsługi programu MS Word, MS Excel, MS Outlook, znajomość podstaw funkcjonowania administeacji publicznej, retelność, umiejętnośc współpracy, komunikatywność

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego