Pracownik biurowy

Sądecki Urząd Pracy
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/24/0187
OBOWIĄZKI:
Zadania:- obsługa korespondencji biurowej, - planowanie i organizacja spotkań, - porządkowanie dokumentów.Oferta stażu realizowana ze środków (Algorytm).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Obsługa komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowy Sącz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Sądecki Urząd Pracy

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Sekretarka / Asystentka biura z prawem jazdy

Pracodawca: NORMA

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

wykonywanie zadań powierzonych prawo jazdy załatwianie spraw w urzędach asystowanie przy spotkaniach dowożenie dokumentów do firm obsługa ogłoszeń oraz strony internetowej kontakt z Biurem Rachunkowym kontrola sprawnego funkcjonowania biura obsługa spotkań...

Aktywny od: wczoraj

Pracownik biurowy

Pracodawca: Gdański Urząd Pracy

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Gdańsk

STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.Obsługa punktu podawczego w tym, segregowanie, ewidencjonowanie w systemie EZD oraz podział zgodnie z dekretacją na poszczególne komórki organizacyjne. Sporządzanie raportów w systemie EZD oraz zanoszenie ich do poszczególnych komórek do...

Aktywny od: wczoraj

Pracownik biurowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Węgierska Górka

obsługa korespondencji, przygotowywanie raportów i sprawozdań, porządkowanie oraz Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany Wymagania inne: