Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Miejsce pracy: Sulechów
Numer: StPr/24/0398
OBOWIĄZKI:
wg zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sulechów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonista / Recepcjonistka

Pracodawca: Medicover Stomatologia

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, ul. Karlińskiego 2

Twoje zadania: dbanie o doświadczenia pacjenta rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty, promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i urządzeń biurowych. Dołącz do nas jeśli: lubisz pracę z ludźmi i z...

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonistka

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Rowy

zgodnie ze stanowiskiem. godz. pracy 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: wykształcenie średnie, obsługa komputera, mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku, mile widziana znajomość j. obcych

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Budzów