Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie
Miejsce pracy: Krasnystaw
Numer: StPr/24/0652
OBOWIĄZKI:
program stazu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krasnystaw

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Siedlce

Prace administracyjno-biurowe związane z obsługą OR PCK w Siedlcach (pisma, obsługa klienta, korespondencja). Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych Uprawnienia: obsługa komputera (znajomość programu...

Aktywny od: dzisiaj

Technik prac biurowych

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łask

wg programu stażu, Fundusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie

ZOBACZ WIĘCEJ

lubelskie / Krasnystaw

program stazu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: