Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Miejsce pracy: Poddębice
Numer: StPr/24/0119
OBOWIĄZKI:
obsługa sekretariatu, udzielanie inf. o instytucji,pisanie pism
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Poddębice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik obsługi biurowej

Pracodawca: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Kraków

Zapoznanie się z aktami prawnymi regulującymi wydawanie dokumentów paszportowych.Obsługa stron w zakresie:- przyjmowania wniosków paszportowych,- wydawanie dokumentów paszportowych,- przyjmowania opłat paszportowych za pośrednictwem terminali płatniczych.Obsługa...

zapoznanie się z aktami prawnymi, regulacjami, wydawanie dokumentów paszportowych, obsługa stron, przyjmowanie wniosków paszportowych, wydawanie dokumentów, przyjmowanie opłat paszportowych za pośrednictwem terminali płatniczych, obsługa archiwum akt paszportowych,...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Płock

Zapoznanie z programem stażu, obowiązkami, uprawnieniami, przepisami bhp i ppoż. Zapoznanie z regulaminem pracy, strukturą organizacyjną, systemem obiegu dokumentów, zasadami naboru pracowników, obsługi klientów, z przepisami dotyczącymi tajemnicy skarbowej....