Pracownik biurowy - stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Miejsce pracy: Żabia Wola (pow. grodziski, gm. Żabia Wola), Żabia Wola
Numer: StPr/24/0326
OBOWIĄZKI:
Pomoc we wpisywaniu korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Pomoc w adresowaniu listów. Pomoc w przygotowywaniu dokumentów do archiwizacji. Bieżąca obsługa interesantów w Sali Obsługi Mieszkańca. Obsługa centrali telefonicznej. Pomoc w przygotowywaniu różnego typu zestawień i protokołów. Obsługa urządzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera (znajomość programów MS-Office)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żabia Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim