Pracownik biurowy do spraw ubezpieczeń

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/3734
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż i rozliczanie dokumentów ubezpieczeniowych, obsługa klienta w w/w zakresie, przedstawianie ofert- głównie ubezpiecznia majątkowe. Miejsce pracy: 51--354 Wrocław ul Poleska 3/7lKontakt z pracodawcą: 502-541-862Praca w godzinach od 9.00-17.00Sala : G, E ,C A
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik do spraw ubezpieczeń
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe kierunkowe staż pracy mile widziany obsługa komputera, znajomość branży turystycznej , komunikatywność ,

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu