Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/24/0813
OBOWIĄZKI:
prowadzenie obsługi biurowej, koordynowanie pracy pracowników (obcokrajowcy) w języku tureckim i/lub gruzińskim, przygotowanie dokumentacji do zatrudnienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: turecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: gruziński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Leszno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie