Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/24/0378
OBOWIĄZKI:
zajmowanie się dokumentacją, korespondencją oraz prowadzenie terminarza spotkań biznesowych i obsługa urządzeń biurowych (np. drukarka, skaner, faks),odbieranie połączeń telefonicznych, monitorowanie płatności faktur i rozliczeń, bezpośredni kontakt z klientami firmy i przyjmowanie gości, udzielanie informacji na temat ofert firmy lub profilu jej działalności, komunikacja ze wszystkimi działami firmy, obsługa sekretariatu, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, a także zaopatrzenie biura.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu