Pomocnik biblioteczny

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Pomocnik biblioteczny
Miejsce pracy: Ruciane-Nida
Numer: StPr/24/0218
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń biurowych, przyjmowanie materiałów bibliotecznych, sortowanie oraz układanie na półkach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ruciane-Nida


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Technik administracji

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łask

wg programu stazu, Fudusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik biurowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

ZOBACZ WIĘCEJ

świętokrzyskie / Sandomierz

- przyjmowanie korespondencji, interesantów, telefonów- prowadzenie rejestrów i ewidencji- rejestrowanie terminów spraw Wymagania inne: oferta stażu przeznaczona dla osób spełniających kryteria projektu EFS+ długotrwale bezrobotne (szczegóły u doradcy klienta)Staż...

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik biurowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Ożarów Mazowiecki

- obsługa urządzeń biurowych- wystawianie faktur- prowadzenie spraw urzędowych związanych z działalnością pracodawcy- archiwizacja dokumentów- obsługa social media- Facebook, Instagram Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:...