Młodszy bibliotekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Miejsce pracy: Zamość
Numer: StPr/24/2261
OBOWIĄZKI:
- udostępnianie zbiorów bibliotecznych, - rzetelna, uprzejma i zachęcająca do korzystania z biblioteki obsługa użytkowników,- tworzenie bazy komputerowej czytelników,- organizacja czytelnictwa dla osób o szczególnych potrzebach ( z niepełnosprawnością, starszych, zagrożonych wykluczeniem społecznym) w tym prowadzenie zajęć z zastosowaniem biblioterapii,- współpraca z innymi podmiotami zajmująćymi się osobami o szczególnych potrzebach,- współudział w planowaniu i realizacji innych zamierzeń kulturalnych biblioteki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: obsługa komputera i pakietu MS Office
Uprawnienia: wyszukiwanie i selekcja informacji z wykorzystaniem różnych źródeł, w tym zasobów internetowych
Uprawnienia: znajomość literatury, w tym o walorach terapeutycznych
Uprawnienia: znajomość potrzeb osób z niepełnosprawnością
Uprawnienia: obsługa urządzeń mobilnych i biurowych
Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe bibliotekarskie lub humanistyczne z przygotowaniem do pracy z osobami o szczególnych potrzebach. Wysoka kultura osobista, empatia. Preferowana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Zamość

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu