Fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Fakturzystka
Miejsce pracy: Karwin
Numer: StPr/24/0221
OBOWIĄZKI:
fakturowanie, zamawianie towaru , prace biurowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa komputera


Wymagania inne:

praca od zaraz,znajomość obsługo programu OPTIMA, mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

Miejsce pracy:

Karwin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Tax Assistant (Transfer Pricing)

Pracodawca: BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Oferujemy: elastyczną formę zatrudnienia (zależnie od Twoich preferencji - umowa o pracę lub umowa zlecenie) hybrydowy tryb pracy finansowe wsparcie w uzyskaniu tytułu doradcy podatkowego rozwinięty, wewnętrzny system szkoleń merytorycznych i treningów umiejętności...

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik Administracyjno-Biurowy

Pracodawca: Dussmann Polska Sp.z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Oferujemy: Długotrwałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Wyposażenie we wszelkie narzędzia niezbędne do pracy. Wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, Chęć do podjęcia pracy na stałe, Dyspozycyjność w godz. 7-17 od...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent ds. brokerskiej obsługi ubezpieczeń

Pracodawca: Aon Polska Sp. z o. o.

ZOBACZ WIĘCEJ

zachodniopomorskie / Szczecin

Zakres zadań: Wspieranie brokerów w procesach administracji danych w wewnętrznych systemach i aplikacjach Administrowanie elektroniczną i papierową dokumentacją techniczną i ubezpieczeniową w powierzonym zakresie, zgodnie z procedurami Aon Kompletowanie i...