Asystent prezesa ds. operacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Kórnik
Numer: StPr/24/3165
OBOWIĄZKI:
Organizowanie i koordynowanie spraw związanych z administracyjnym i logistycznym funkcjonowaniem stanowiska dyrektora, organizowanie oraz obsługiwanie spotkań i konferencji, zapewnianie i koordynowanie przepływ informacji, w tym również telefonicznej i mailowej. Koordynowanie działań związanych z rekrutacją oraz oceną merytoryczną wiedzy i doświadczenia kandydatów, przeprowadzania szkoleń, spotkań, konferencji oraz prezentacji z językach hiszpańskim oraz rosyjskim. Wykonywanie innych czynności na rzecz firmy wynikające z potrzeb. praca przewidziana również w soboty i niedziele.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Biegła znajomość pakietu Office

Wymagania inne:

Wykształcenie ekonomiczne lub zarządzanie, wymagana biegła znajomość dwóch z trzech języków obcych: hiszpańskiego, rosyjskiego lub ukraińskiego

Miejsce pracy:

Kórnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu