Asystent, pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/24/0391
OBOWIĄZKI:
prowadzenie korespondencji mailowej, obsługa interesantów (telefoniczna, elektroniczna, osobista), wykonywanie zadań w social mediach (przygotowywanie treści, publikacje), prowadzenie research na temat potencjalnych klientów, osób, firm współpracujących, wsparcie w pracach organizacyjnych warsztatów, współpraca z instruktorami, pomoc w przygotowaniu pracowni, branie udziału w części warsztatów, opieka nad przebiegiem, praca przy użyciu kalendarzy online, pisanie pism na komputerze, wykonywanie dokumentacji foto i video na niektórych wydarzeniach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Piła

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile