Asystent dyrektora

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Asystent dyrektora
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1220
OBOWIĄZKI:
Praca w charakterze asystentki zarządu, obowiązki: dbanie o wizerunek Fundacji, prowadzenie korespondencji tradycyjnej i mailowej, obsługa lini telefonicznej, dokumentowanie działań w mediach społecznościowych, prowadzenie listy obecności, kart konsultacji itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Poznań


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - usługi weterynaryjne

Pracodawca: Vetlab Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Katowice, ul. Żeliwna 36

Zakres obowiązków: Przyjmowanie materiału do badań, Wprowadzanie zleceń badań do programu laboratoryjnego, Telefoniczna i osobista obsługa klientów, Zamawianie i przygotowanie przesyłek kurierskich, Prowadzenie spraw biurowych. Wymagania: Wykształcenie wyższe, mile...

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. Kontroli Produkcji

Pracodawca: Roca Polska

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Gliwice

Jeżeli posiadasz: wykształcenie min. średnie, bardzo dobra znajomość Excela, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej – mile widziane zdolność szybkiego uczenia się, znajomość programu SAP (mile widziane), zdolności analityczne i...

Aktywny od: wczoraj

Sekretarka

Pracodawca: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Kraków

Obsługa kancelaryjna i biurowa działu CZR1.Obsługa systemu SZD - informatycznego systemu zarządzania dokumentacją w administracji skarbowej.Obsługa działu CZR1, w tym w szczególności poczty tradycyjnej i elektronicznej, wpływającej do urzędu do działu...